Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

lubuskie   »   Radęcin   »   Kempingi   »   Tu prawdziwie wypoczniesz - domek przy plaży
 

Kempingi Radęcin - Tu prawdziwie wypoczniesz - domek przy plaży

«« powrót
lubuskie, Radęcin 
Tu prawdziwie wypoczniesz - domek przy plaży  

Obiekt: Kemping
Województwo: lubuskie
Powiat: strzelecko-drezdenecki
Gmina: Dobiegniew
Miejscowość: Radęcin
Kod pocztowy: 66-520
Ulica: 146
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 63028
Data dodania: 2013-02-27
Mapa Radęcin  Mapa Radęcin  »
 
Rozrywka i rekreacja:

Ścieżki rowerowe, spływy kajakowe rzeką Drawą, konie, zabytki, parki krajobrazowe, ryby i grzyby
Opis obiektu:

1.Zapraszamy do domku przy jeziorze w Radęcinie , gm Dobiegnie , na skraju Puszczy Drawieńskiej. Domek holenderski przeznaczony jest dla 5 osób, można zorganizować dostawkę do pokoju głównego. Domek składa sie z pokóju dziennego, kuchnia i obok jadalni. Dwie sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami, które można również połączyć oraz łóżka długo sci 160 , przeznaczonego dla dziecka. Łazienka z WC, umywalką i prysznicem. Domek ma podłacza wodno-kanalizacyjne z sieci gminnej , gmina dba o środowisko). Ciepła woda dostarczana jest z junkersa elektrycznego. Butla z gazem z do piecyka grzewczego potrzebnego do ogrzania omieszceń w zimniejsze dni.
2.Domki jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty. Na tarasie znajduje się stół z sześcioma miejscami do siedzenia oraz dodatkowe krzesła, leżak i krzesełko dla dziecka. W pokoju dziennym jest telewizor z możliwością odbioru najpopularniejszych stacji TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona: komplet talerzy, zestaw kawowy, czajnik, zestaw sztućców, pojemniki na przyprawy, garnki, patelnie, kubki, kieliszki, miseczki, ściereczki itp. Sypialnie wyposażone w czystą , nową pościel z satyny bawełnianej. Do dyspozycji gości duży, około 25m2 taras zadaszony, Z tarasu można obserwować jezioro , oraz dzikie ptacto, ponieważ teren wokół działki jest niezamieszkały . Do dyspozycji gości w każdym z domków mały grill na węgiel drzewny.
Całość położona na działce ogrodzonej siatką . Tu znajduje się miejsce na ognisko oraz piaskownica dla dzieci.
Opis okolicy:

Duży udział w całości krajobrazu kulturowego Puszczy stanowią rozproszone w lasach resztki osad ludzkich i starych cmentarzy. Obecnie, Drawieński Park Narodowy odznacza się bogactwem występujących tu typów ekosystemów. Miarą tego bogactwa jest liczba 224 udokumentowanych zbiorowisk roślinnych. Powierzchniowo dominują lasy - stanowią ponad 80 proc. powierzchni Parku - przede wszystkim buczyny, łęgi olszowe i olsy, a także płaty borów sosnowych. Charakterystycznymi elementami przyrody Parku są także torfowiska, oraz ekosystemy wodne i łąkowe.
Jeziora położone na obszarze Drawieńskiego Parku cechują się znaczną zmiennością pod względem trofii, powierzchni i głębokości. Kilka z nich wyróżnia się oryginalną fauną i florą. Faunę Parku reprezentuje ponad 200 gatunków kręgowców, wśród nich najliczniejszą gromadę stanowią ptaki. Występuje też bogactwo bezkręgowców pośród których są szczególnie cenne gatunki, zagrożone wyginięciem. Zwierzęciem herbowym Drawieńskiego Parku Narodowego jest wydra.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2021     poznajkraj.pl